Kvamskogen Vel er 50 år 29.4.2021

I den forbindelse planlegger vi fest for våre medlemmer samme dag som vi avholder årsmøte, nemlig 29.4.2021. Vi håper koronasituasjonen tillater dette. Det er jo en stund til og kommunene er i gang med vaksinering nå. Vi skriver også bok om utviklingen på Kvamskogen fra slutten på 1800-tallet til 2021. Boken blir klar høsten 2021. Gled dere!!  Vi ønsker bilder til boken. Fra påskerennene deres, og flotte naturbilder fra ulike områder på Kvamskogen. Gamle bilder fra tidligere bilkøer og endeløs parkering langs veiene mm er også ønskelig. Send bildene til                      eva-grim@online.no. Husk å skrive navn og årstall og hvor bildet er tatt.

En av målsettingene for foreningen i jubileumsåret er å verve flere medlemmer. Pr. i dag er vi 730 medlemmer, men det er ca. 2400 hytter på Kvamskogen, så vi savner resten. Vi håper derfor at våre medlemmer vil verve minst ett medlem hver i jubileumsåret. Jo flere medlemmer, jo større forening, og jo større mulighet har vi til å påvirke utviklingen på Kvamskogen. Vi ønsker bedre og lengre løyper som kjøres oftere, og vi ønsker bedre stier over myrer, slik at vi kan gå turer vår og sommer. Vi har også mange andre ønsker som vi skriver om i vår Strategi- og handlingsplan 2021-2024 som dere kan lese her på hjemmesiden.  Vi sees på årsmøtet 29.4.2021. Årsmøtepapirene blir sendt ut i god tid før møtet. Papirene blir også lagt ut her på hjemmesiden.

You may also like...